FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
$7,325.00
Model Whatsminer M53S++ Hydro from MicroBT mining SHA-256
with a maximum hashrate of 320TH/s and an efficiency of 22W(±10%) per TH(±10%)
| Weight | 30000 g |
|---|---|
| Dimensions | 663 × 68 × 483 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | MicroBT |
| Model | M53S++ Hydro |
| Power Consumption | 22W/TH(±10%) |
| Release date | 2023 |
| Series | Whatsminer |

There are no reviews yet.