FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
Bitmain Antminer T21
Model Antminer T21 from Bitmain mining SHA-256 with a maximum hashrate of 190TH/s and an efficiency of 19W(±10%) per TH(±10%).
Delivery and return
Delivery and return
Shipping Information
Shipping Information
Composition and care
Composition and care
Description
Additional information
| Weight | 17000 g |
|---|---|
| Dimensions | 195 × 290 × 400 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | T21 |
| Power Consumption | 19W/TH(±10%) |
| Release date | 2024 |
| Series | Antminer |

There are no reviews yet.