FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
Bitmain Antminer S19 Pro+ Hydro
Model Antminer S19 Pro+ Hydro from Bitmain mining SHA-256 with a maximum hashrate of 198TH/s and an efficiency of 27.5W(±10%) per TH(±10%).
Delivery and return
Delivery and return
Shipping Information
Shipping Information
Composition and care
Composition and care
Description
Additional information
| Weight | 17500 g |
|---|---|
| Dimensions | 196 × 209 × 410 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | S19 Pro+ Hydro |
| Power Consumption | 27.5W/TH(±10%) |
| Release date | 2023 |
| Series | Antminer |

There are no reviews yet.