FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
MicroBT Whatsminer M50S
Model Whatsminer M50S from MicroBT mining SHA-256
with a maximum hashrate of 130TH/s and an efficiency of 25W(±10%) per TH(±10%).
Delivery and return
Delivery and return
Shipping Information
Shipping Information
Composition and care
Composition and care
Description
Additional information
| Weight | 13500 g |
|---|---|
| Dimensions | 430 × 155 × 226 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | MicroBT |
| Model | M50S |
| Power Consumption | 25W/TH(±10%) |
| Release date | 2022 |
| Series | Whatsminer |

There are no reviews yet.