FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
MicroBT Whatsminer M66
Model Whatsminer M66 from MicroBT mining SHA-256
with a maximum hashrate of 280TH/s and an efficiency of 19.9W(±10%) per TH(±10%).
Delivery and return
Delivery and return
Shipping Information
Shipping Information
Composition and care
Composition and care
Description
Additional information
| Weight | 17000 g |
|---|---|
| Dimensions | 401 × 147 × 268 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | MicroBT |
| Model | M66 |
| Power Consumption | 19.9W/TH(±10%) |
| Release date | 2023 |
| Series | Whatsminer |


There are no reviews yet.