FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
MicroBT Whatsminer M63 Hydro
Model Whatsminer M63 Hydro from MicroBT mining SHA-256
with a maximum hashrate of 366TH/s and an efficiency of 19.9W(±10%) per TH(±10%)
Delivery and return
Delivery and return
Shipping Information
Shipping Information
Composition and care
Composition and care
Description
Additional information
| Weight | 13500 g |
|---|---|
| Dimensions | 663 × 86 × 483 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | MicroBT |
| Model | M63 Hydro |
| Power Consumption | 19.9W/TH(±10%) |
| Release date | 2023 |
| Series | Whatsminer |

There are no reviews yet.