FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
Bitmain Antminer S9 Bundle
The Bitmain Antminer S9 Bundle contains everything you need to get started.
Delivery and return
Delivery and return
Shipping Information
Shipping Information
Composition and care
Composition and care
Description
Additional information
| Weight | 7000 g |
|---|---|
| Dimensions | 300 × 300 × 200 mm |
Bitmain Antminer S9
| Weight | 4200 g |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 158 × 350 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | S9 |
| Power Consumption | 85W/TH(±10%) |
| Release date | 2017 |
| Series | Antminer |
Bitmain 1600W Power Supply APW3++ (10 PCIe Connectors)
| Weight | 1600 g |
|---|---|
| Dimensions | 330 × 178 × 127 mm |
| EAN | 8719325444711 |
| Brand | Bitmain |
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | APW3++ |
| Product type | Power supply |
IEC 60320 C13 To CEE 7/7 Schuko Power Cord EU Plug 1.5m 1.5mm2
| Weight | 100 g |
|---|---|
| Dimensions | 210 × 60 × 50 mm |
| EAN | 8719992172047 |
| Brand | Mining Wholesale |
| Condition | New |
| Connector Type | Power cord C13 |
| Product type | Power cord |

There are no reviews yet.