FMCG WHOLESALE SUPPLIER, One-Stop for All FMCG Wholesale Needs in European & Canada
Bitmain Antminer S9
Model Antminer S9 from Bitmain mining SHA-256 with a maximum hashrate of 13.5TH/s and an efficiency of 85W(±10%) per TH(±10%).
Delivery and return
Delivery and return
Shipping Information
Shipping Information
Composition and care
Composition and care
Description
| Weight | 4200 g |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 158 × 350 mm |
| Algorithm | SHA-256 |
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | S9 |
| Power Consumption | 85W/TH(±10%) |
| Release date | 2017 |
| Series | Antminer |

There are no reviews yet.